Közvetítések

UEFA Bajnokok Ligája

Nagy foci rajongók vagyunk és ha már BL akkor szurkolás, sör és barátok.

Kedden és szerdán a közvetítések idejére NYITVA leszünk.

Igazi összecsapásokra számítunk, melyeket kényelmesen kísérhettek végig, hideg sör és sült harapnivalók társaságában!

Bajor perec, grill kolbász. Csoportoknak külön menü.
Italok az itallapról választhatóak. Lap1 Lap2.

Ne maradj le kedvenc meccsedről!
Hívd el barátaidat is és gondoskodj aHelyedről, foglalj asztalt.

Asztalfoglalás: 06 30 370 8980
http://ahely.pub/

A meccsek időrendben:

Október 2., kedd

18:55: Hoffenheim–Manchester City
18:55: Juventus–Young Boys
21:00: AEK Athén–Benfica
21:00: AS Roma–Viktoria Plzen
21:00: Bayern München–Ajax
21:00: CSZKA Moszkva–Real Madrid
21:00: Lyon–Sahtar Doneck
21:00: Manchester United–Valencia

Október 3., szerda

18:55: PSG-Crvena zvezda
18:55: Lokomotiv Moszkva–Schalke
21:00: Atlético Madrid–FC Bruges
21:00: Dortmund–Monaco
21:00: FC Porto–Galatasaray
21:00: Napoli–Liverpool
21:00: PSV–Inter
21:00: Tottenham–Barcelona

3. FORDULÓ

Október 23., kedd
18:55: AEK Athén–Bayern München
18:55: Young Boys–Valencia
21:00: Ajax–Benfica
21:00: AS Roma–CSZKA Moszkva
21:00: Hoffenheim–Lyon
21:00: Manchester United–Juventus
21:00: Real Madrid–Viktoria Plzen
21:00: Sahtar Doneck–Manchester City
Október 24., szerda
18:55: FC Bruges–Monaco
18:55: PSV–Tottenham
21:00: Barcelona–Inter
21:00: Dortmund–Atlético Madrid
21:00: Galatasaray–Schalke
21:00: Liverpool–Crvena zvezda
21:00: Lokomitiv Moszkv–FC Porto
21:00: PSG–Napoli

4. FORDULÓ

November 6., kedd
18:55: Crvena zvezda–Liverpool
18:55: Monaco–FC Bruges
21:00: Atlético Madrid–Dortumund
21:00: FC Porto–Lokomotiv Moszkva
21:00: Inter–Barcelona
21:00: Napoli–PSG
21:00: Schalke–Galatasaray
21:00: Tottenham–PSV
November 7., szerda
18:55: CSZKA Moszkva–AS Roma
18:55: Valencia–Young Boys
21:00: Bayern München–AEK Athén
21:00: Benfica–Ajax
21:00: Juventus–Manchester United
21:00: Lyon–Hoffenheim
21:00: Manchester City–Sahtar Doneck
21:00: Viktoria Plzen–Real Madrid

5. FORDULÓ

November 27., kedd
18:55: AEK Athén–Ajax
18:55: CSZKA Moszkva–Viktoria Plzen
21:00: AS Roma–Real Madrid
21:00: Bayern München–Benfica
21:00: Hoffenheim–Sahtar Doneck
21:00: Juventus–Valencia
21:00: Lyon–Manchester City
21:00: Manchester United–Young Boys
November 28., szerda
18:55: Atlético Madrid–Monaco
18:55: Lokmotiv Moszkva–Galatasaray
21:00: Dortmund–FC Bruges
21:00: FC Porto–Schalke
21:00: Napoli–Crvena zvezda
21:00: PSG–Liverpool
21:00: PSV–Barcelona
21:00: Tottenham–Inter

6. FORDULÓ

December 11., kedd
18:55: Galatasaray–FC Porto
18:55: Schalke–Lokomotiv Moszkva
21:00: Barcelona–Tottenham
21:00: FC Bruges–Atlético Madrid
21:00: Crvena zvezda–PSG
21:00: Inter–PSV
21:00: Liverpool Napolo
21:00: Monaco–Dortmund
December 12., szerda
18:55: Viktoria Plzen–AS Roma
18:55: Real Madrid–CSZKA Moszkva
21:00: Ajax–Bayern München
21:00: Benfica–AEK Athén
21:00: Manchester City–Hoffenheim
21:00: Sahtar Doneck–Lyon
21:00: Valencia–Manchester United
21:00: Young Boys–Juventus

Asztalfoglalás: 06 30 370 8980
http://ahely.pub/